1 | Om Gandhi | Barrington Prairie C | 0.5 | 2 | 1 | 10 | 40 | 4 | 80 |
2 | Rohan Ganeshan | Palatine Quest B | 1 | 0 | 6 | 20 | 60 | 3 | 60 |
3 | Grace Liu | Lindenhurst Milburn B | 1 | 1 | 4 | 20 | 55 | 2.75 | 55 |
4 | Jack Scott | Barrington Station C | 1 | 0 | 5 | 20 | 50 | 2.5 | 50 |
5 | Sean Varwig | Barrington Station C | 1 | 1 | 3 | 20 | 45 | 2.25 | 45 |
6 | Kenny Guo | Barrington Station C | 1 | 3 | 0 | 20 | 45 | 2.25 | 45 |
7 | Ronak Chaudhuri | Barrington Prairie C | 1 | 1 | 3 | 20 | 45 | 2.25 | 45 |
8 | Montgomery Gold | Normal Metcalf B | 1 | 1 | 3 | 20 | 45 | 2.25 | 45 |
9 | Brendan Sunnygard | Northfield Sunset Ridge B | 1 | 1 | 2 | 20 | 35 | 1.75 | 35 |
10 | Connor Koy | Northfield Sunset Ridge B | 1 | 0 | 3 | 20 | 30 | 1.5 | 30 |
11 | Lucy Zhou | Lindenhurst Milburn B | 0.5 | 1 | 0 | 10 | 15 | 1.5 | 30 |
12 | Ben Schram | Mount Prospect St Raymond B | 1 | 0 | 3 | 20 | 30 | 1.5 | 30 |
13 | Jackie Albrecht | Barrington St Anne's B | 1 | 0 | 3 | 20 | 30 | 1.5 | 30 |
14 | Saanvi Chelikani | Palatine Quest B | 1 | 1 | 1 | 20 | 25 | 1.25 | 25 |
15 | Morgan Rees | Barrington Station C | 1 | 1 | 1 | 20 | 25 | 1.25 | 25 |
16 | Arthur Kot | Schiller Park Lincoln B | 1 | 0 | 2 | 20 | 20 | 1 | 20 |
17 | Alisa Ratasuk | Barrington Prairie C | 1 | 0 | 2 | 20 | 20 | 1 | 20 |
18 | Brendan Warshauer | Northfield Sunset Ridge B | 1 | 0 | 2 | 20 | 20 | 1 | 20 |
19 | Ethan Reisinger | Normal Metcalf B | 1 | 0 | 2 | 20 | 20 | 1 | 20 |
20 | Shreya Mangalam | Barrington Prairie C | 0.5 | 0 | 1 | 10 | 10 | 1 | 20 |
21 | Meghan O'Donoghue | Barrington St Anne's B | 1 | 0 | 2 | 20 | 20 | 1 | 20 |
22 | Asritha Bodepudi | Lindenhurst Milburn B | 0.5 | 0 | 1 | 10 | 10 | 1 | 20 |
23 | Kevin Lynch | Mount Prospect St Raymond B | 0.5 | 0 | 1 | 10 | 10 | 1 | 20 |
24 | Maddie Zitella | Barrington St Anne's B | 1 | 0 | 2 | 20 | 20 | 1 | 20 |
25 | Daniel Cho | Northfield Sunset Ridge B | 1 | 0 | 2 | 20 | 20 | 1 | 20 |
26 | Priya Shah | Barrington Station C | 1 | 1 | 0 | 20 | 15 | 0.75 | 15 |
27 | Jeevan Karandikar | Palatine Quest B | 1 | 1 | 0 | 20 | 15 | 0.75 | 15 |
28 | Kaya Kozlowski | Schiller Park Lincoln B | 1 | 0 | 1 | 20 | 10 | 0.5 | 10 |
29 | Alistair White | Barrington Station Z | 1 | 0 | 1 | 20 | 10 | 0.5 | 10 |
30 | Madison Wrzos | Barrington St Anne's B | 1 | 0 | 1 | 20 | 10 | 0.5 | 10 |
31 | Liam Moore | Lindenhurst Milburn B | 1 | 0 | 1 | 20 | 10 | 0.5 | 10 |
32 | Julia Benkendorf | Barrington St Anne's B | 1 | 0 | 1 | 20 | 10 | 0.5 | 10 |
33 | Sam Peplinski | Barrington Station Z | 1 | 0 | 1 | 20 | 10 | 0.5 | 10 |
34 | Shivali Chingre | Lindenhurst Milburn B | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
35 | Joseph Schwister | Chicago Latin B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Nolan Kreusch | Barrington Station D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Daniel Jauch | Cary SS Peter and Paul B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Ethan Horng | Rockford Marshall C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | TJ Park | Normal Metcalf B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
40 | Kimberly Klawitter | Cary B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | Devin Teal | Barrington Station D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Eli Elterman | Chicago Latin B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Jake Drews | Cary B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Evan Kaspari | Bensenville Blackhawk B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Alex Pizarro | Bensenville Blackhawk B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Carlitos Murillo | Chicago Latin B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Reagan Dakins | Bensenville Blackhawk B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | Will Healy | Elgin Einstein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Jake Lee | Barrington Station E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Ariana Gavanescu | Barrington Station E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Felicity Giampietro | Elm Grove (WI) St Mary's Visitation B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | Rowan Ing | Chicago Latin B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Brian Oo | Buffalo Grove Aptakisic C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Jonathan Harmeyer | Elm Grove (WI) St Mary's Visitation B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | Avaril Mehrotra | Palatine Quest C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Kale Rader | Normal Metcalf B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
57 | Uma Vadali | Chicago Latin B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | Jacob Steimle | Elgin Einstein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Brock Sooley | Antioch B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | Justin Freeman | Cary B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Alex Ware | Antioch B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Aarya Patel | Lindenhurst Milburn B | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
63 | Ethan Park | Barrington Station D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | Mateo Gurria | Palatine Quest C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
65 | Coby Thammavong | Rockford Marshall C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
66 | Sai Narahari | Lindenhurst Milburn B | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
67 | Savanna Kaczynski | Elm Grove (WI) St Mary's Visitation B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
68 | Charlie Bongratz | Antioch B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
69 | Beatriz Warnes | Antioch B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
70 | Megan Hughes | Normal Metcalf B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
71 | Laura Hudec | Elgin Einstein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
72 | Suchleen Tuteja | Palatine Quest C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
73 | Izzy Hunter | Antioch B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
74 | Dale Buencillo | Schiller Park Lincoln B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
75 | Clare O'Brien-Dull | Elgin Einstein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
76 | Matthew Griesmeyer | Palatine Quest B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
77 | Niko Neckopulos | Cary SS Peter and Paul B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
78 | Juwayria Zahurullah | Rockford Marshall C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
79 | Justin Pedersen | Antioch B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
80 | Christian Zlatarski | Schiller Park Lincoln B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
81 | Joey Falcus | Lindenhurst Milburn B | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
82 | Judd Baron | Barrington Station E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
83 | Mya Stroup | Rockford Marshall C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
84 | AJ Bernardo | Rockford Marshall C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
85 | Oleg Kolesnikov | Buffalo Grove Aptakisic C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
86 | Aarnav Patel | Barrington Prairie C | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
87 | Thomas Wozniak | Cary SS Peter and Paul B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
88 | Gael Tafolla | Schiller Park Lincoln B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
89 | Holden Rierson | Chicago Latin B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
90 | Dan Bdzosch | Bensenville Blackhawk B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
91 | Grace Walters | Elm Grove (WI) St Mary's Visitation B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
92 | Deena Pasumarthi | Schiller Park Lincoln B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
93 | Daniel Saltzman | Buffalo Grove Aptakisic C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
94 | Matt Steigerwald | Elm Grove (WI) St Mary's Visitation B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
95 | Logan West | Cary B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
96 | Victoria Demert | Cary SS Peter and Paul B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
97 | Tommy Ragonese | Elm Grove (WI) St Mary's Visitation B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
98 | Claire Downey | Antioch B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
99 | Jessica Hu | Barrington Station E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
100 | Jonathan Li | Barrington Prairie C | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
101 | Lizzy Boone | Antioch B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
102 | Hawthorne Silberg | Barrington Station Z | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
103 | Trent Tennyson | Mount Prospect St Raymond B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
104 | Thomas Sneed | Barrington St Anne's B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
105 | Colleen Charchut | Northfield Sunset Ridge B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
106 | Travis Holmes | Cary B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
107 | Mia Yanez-Schmitt | Mount Prospect St Raymond B | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
108 | Nina Anglim | Elm Grove (WI) St Mary's Visitation B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
109 | Anushka Rao | Barrington Prairie C | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
110 | Meghan Dodge | Cary B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
111 | Cole Clayton | Palatine Quest C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
112 | Aarushi Sharma | Buffalo Grove Aptakisic C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
113 | Matthew Krieger | Cary B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
114 | Fatima Nazif | Schiller Park Lincoln B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
115 | Elsa Vieregg | Northfield Sunset Ridge B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
116 | Cate Murawski | Mount Prospect St Raymond B | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
117 | Lauren Mueller | Mount Prospect St Raymond B | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
118 | Arjun Singh | Chicago Latin B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
119 | Sammy Hong | Mount Prospect St Raymond B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
120 | Ananya Jain | Barrington Prairie C | 0.5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
121 | Remy James | Elgin Einstein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
122 | Stephanie Bianco | Northfield Sunset Ridge B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
123 | Alana Hamwi | Barrington Station Z | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |
124 | Matt Smith | Cary SS Peter and Paul B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
125 | Jackie Smith | Barrington St Anne's B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
126 | Morelia Aburto | Bensenville Blackhawk B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
127 | Sophia Price | Barrington Station D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
128 | Emily Miranda | Cary SS Peter and Paul B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
129 | Carolina Seoane | Palatine Quest C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
130 | Van Lund | Cary B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
131 | Joshua Julian | Schiller Park Lincoln B | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 |